LOADING

Máme 25 let zkušeností

  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK

Přerovská 68
779 00 Olomouc

585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41
627 00 Brno-Slatina

776 195 303

infobrno@manek.cz

Naše prodejny

Olomouc

Přerovská 68
779 00 Olomouc

585 316 220

Brno

Hviezdoslavova 41
627 00 Brno-Slatina

776 195 303

Do kontaktu

Obouruční elektrická bourací kladiva HIKOKI / Hitachi


Autorizovaný prodej a servis bouracích a demoličních kladiv HIKOKI.

 

Bourací a demoliční kladiva HIKOKI (HITACHI) patří svou kvalitou a dlouhodobou zkušeností k současné špičce na trhu. Bourací kladiva vynikají hlavně svou robustní kovovou konstrukcí a odolností. Demoliční kladiva Hikoki nabízí nadstandardní výkon, účinné antivibrační prvky, kovové tělo a funkční součásti. V České republice má značka Hikoki široké servisní zázemí.

 

Hlavní přednosti bouracích kladiv:  

       - tradice bouracích kladiv HITACHI

       - neustálý vývoj  a moderní technologie
       - kovové tělo a převody

       - nejúčinnější bourací kladiva ve své třídě

       - kvalitní antivibrační systém výrazně redukuje vibrace

 

 

Na námi prodávané typy bouracích kladiv značky HIKOKI / HITACHI provádíme autorizovaný servis s dodávkou náhradních dílů a příslušenství. Na prodaná kladiva nabízíme slevu 15% na pozáruční servisní práce.

 

Společnost Hitachi Koki Co., která byla založena v roce 1948 v Japonsku, si udržuje svou pozici jednoho z předních světových výrobců bouracích kladiv a elektrického nářadí vůbec.
Značka HIKOKI/Hitachi striktně hodnotí kvalitu v každé vývojové, konstrukční a výrobní fázi a provádí finální kontrolu výrobků z pohledu zákazníka. Společnost Hikoki disponuje výrobními technologiemi na vysoké úrovni pro rychlejší uvedení do výroby vysoce výkonných a kvalitních produktů. Patří mezi ně technologie pro výrobu motorů, kde přesné zpracování podporuje výrobu nejnovějších bezuhlíkových motorů pro bourací kladiva. Inovační vývojová zařízení Hikoki s využitím moderních technologií a vysoce kvalifikovanou pracovní silou dosáhla úrovně celosvětově vysoce efektivního a flexibilního výrobního systému.