LOADING

Máme 25 let zkušeností

  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK

Přerovská 68
779 00 Olomouc

585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41
627 00 Brno-Slatina

776 195 303

infobrno@manek.cz

Naše prodejny

Olomouc

Přerovská 68
779 00 Olomouc

585 316 220

Brno

Hviezdoslavova 41
627 00 Brno-Slatina

776 195 303

Do kontaktu

Kamna na lehký topný olej

 

Jsme certifikovaný autorizovaný prodejce topidel značky MASTER.

 

Topidla MASTER na lehký topný olej, známá také jako kamna na "upotřebený olej" nebo také "vyjetý olej", jsou určena pro vytápění větších průmyslových prostor, které nepatří do kategorie prostorů standardně vytápěných centrálním topením. Tato kamna jsou velmi výkonná spolehlivá a zaručují výraznou úsporu provozních nákladů.

Společnost MASTER je předním výrobcem ve vývoji a výrobě mobilních i stacionárních topidel a zařízení na ohřev vzduchu. Stacionární topidlo MASTER je spolehlivý partner pro vytápění.

 

Principem ohřevu vzduchu teplovzdušného kotle Master WA33 je spalování plynů, které se při vysoké teplotě z olejů uvolňují. Po spuštění kotle se olej odpařuje na spalovací desce. Plyny, které se uvolňují, jsou zdrojem hoření a výroby tepla. Produktem kotle je ohřátý vzduch o teplotě 50–70 °C, který je vyfukován ventilátorem přední částí kotle do vytápěného prostoru. Zbytkové spaliny jsou odváděny samostatným vývodem ven.

 

Zajišťujeme autorizovaný servis na námi prodaná naftová topidla značky MASTER.

Dodáváme originální náhradních díly a příslušenství.

 

Kotel na lehký toplný olej MASTER poskytují okamžitě velký objem teplého vzduchu. Jsou finančně nenáročná na provoz, robustní a výkonná. Topidla a ohřívače MASTER jsou vhodným řešení pro dobře větratelné prostory jako jsou stavby, sklady zboží a továrny.

 

 

Topidla a ohřívače vzduchu Master