LOADING

Máme 30 let zkušeností

  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK

Přerovská 68
779 00 Olomouc

585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41
627 00 Brno-Slatina

776 195 303

infobrno@manek.cz

Naše prodejny

Olomouc

Přerovská 68
779 00 Olomouc

585 316 220

Brno

Hviezdoslavova 41
627 00 Brno-Slatina

776 195 303

Do kontaktu

Traktorové elektrocentrály pro dojírny, drůbežárny a bioplynové stanice M-Watt

 

Autorizovaný prodej a servis pro kardanové elektrocentrály značky MEDVED M-Watt.

 

Profesionální traktorové elektrocentrály MEDVED řady M-Watt jsou vyráběny v České republice z kvalitních komponent evropských výrobců.

Kardanové elektrocentrály se využívají jako spolehlivé záložní zdroje v zemědělství, především pro farmy, bioplynové stanice, líhně, drůbežárny, dojírny apod.

 

Řada zemědělských družstev a farem je využívá jako nouzový záložní zdroj pro případ nečekaného výpadku proudu. Hlavní výhodou elektrocentrál poháněných standardizovaným kardanovým připojením je okamžitá připravenost. Současně záložní zdroj "bez motoru" představuje velmi nízké časové a finanční náklady na údržbu.

 

Mobilní záložní zdroje M-Watt se s výhodou používají všude, kde je k dispozici kardan (traktor, další mechanizace). Přesun je možný přes standardní tříbodové Euro uchycení za traktorem.

 

Modelová řada zahrnuje širokou výkonovou škálu kardanových elektrocentrál, která splňuje vysoké nároky většiny klientů. Elektrocentrály M-WATT lze vybavit doplňkovou výbavou nebo požadovanou kombinací zásuvek a jističů. Potřebujete-li poradit, rádi vám navrhneme možné řešení.

 

AKCE kardanové elektrocentrály MEDVED - leták ke stažení ZDE.

 

 

Na námi dodávané kardanové elektrocentrály značky MEDVED provádíme odborný autorizovaný servis a dodáváme náhradní díly. Na námi prodané kardanové generátory nabízíme 15% slevu na pozáruční servisní práce.

 

Traktorové elektrocentrály pro farmy, drůbežárny nebo bioplynové stanice přináší vedle  pohyblivého záložního zdroje také nízké náklady na servis a provoz. Jednoduché připojení elektrocentrály přes standardní kardan k dostatečně výkonnému traktoru, vyřeší nenadálý nebo plánovaný výpadek elektrické sítě. Elektrocentrála "bez motoru" (ten nahrazuje připojený traktor) je efektivní, levnou a bezúdržbovou možností záložního zdroje. Generátory jednoduché na obsluhu i údržbu a především cenově dostupné řešení pro jakékoli zemědělské aplikace.

 

Pokud potřebujete doporučit traktorovou elektrocentrálu vhodného výkonu nebo se poradit o jejím vhodném využití, rádi Vám poradíme nebo vytvoříme nabídku.
Kardanové elektrocentrály k zálohování drůbežáren a bioplynových stanic dodáváme již 15 let.