Máme 30 let zkušeností

Traktorové elektrocentrály pro dojírny, drůbežárny a bioplynové stanice M-Watt

 

Autorizovaný prodej a servis pro kardanové elektrocentrály značky MEDVED M-Watt.

 

Profesionální traktorové elektrocentrály MEDVED řady M-Watt jsou vyráběny v České republice z kvalitních komponent evropských výrobců.

Kardanové elektrocentrály se využívají jako spolehlivé záložní zdroje v zemědělství, především pro farmy, bioplynové stanice, líhně, drůbežárny, dojírny apod.

 

Řada zemědělských družstev a farem je využívá jako nouzový záložní zdroj pro případ nečekaného výpadku proudu. Hlavní výhodou elektrocentrál poháněných standardizovaným kardanovým připojením je okamžitá připravenost. Současně záložní zdroj "bez motoru" představuje velmi nízké časové a finanční náklady na údržbu.

 

Mobilní záložní zdroje M-Watt se s výhodou používají všude, kde je k dispozici kardan (traktor, další mechanizace). Přesun je možný přes standardní tříbodové Euro uchycení za traktorem.

 

Modelová řada zahrnuje širokou výkonovou škálu kardanových elektrocentrál, která splňuje vysoké nároky většiny klientů. Elektrocentrály M-WATT lze vybavit doplňkovou výbavou nebo požadovanou kombinací zásuvek a jističů. Potřebujete-li poradit, rádi vám navrhneme možné řešení.

 

AKCE kardanové elektrocentrály MEDVED - leták ke stažení ZDE.

 

 

Na námi dodávané kardanové elektrocentrály značky MEDVED provádíme odborný autorizovaný servis a dodáváme náhradní díly. Na námi prodané kardanové generátory nabízíme 15% slevu na pozáruční servisní práce.

 

Traktorové elektrocentrály pro farmy, drůbežárny nebo bioplynové stanice přináší vedle  pohyblivého záložního zdroje také nízké náklady na servis a provoz. Jednoduché připojení elektrocentrály přes standardní kardan k dostatečně výkonnému traktoru, vyřeší nenadálý nebo plánovaný výpadek elektrické sítě. Elektrocentrála "bez motoru" (ten nahrazuje připojený traktor) je efektivní, levnou a bezúdržbovou možností záložního zdroje. Generátory jednoduché na obsluhu i údržbu a především cenově dostupné řešení pro jakékoli zemědělské aplikace.

 

Pokud potřebujete doporučit traktorovou elektrocentrálu vhodného výkonu nebo se poradit o jejím vhodném využití, rádi Vám poradíme nebo vytvoříme nabídku.
Kardanové elektrocentrály k zálohování drůbežáren a bioplynových stanic dodáváme již 15 let.

 

 

 

 

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod Manek.cz hodnotilo 66 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

 • Ověřený zákazník

  26. 6. 2023

 • Ověřený zákazník

  25. 4. 2023

 • Ověřený zákazník

  12. 2. 2023

 • Ověřený zákazník

  3. 2. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Sociální sítě

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů a mechanizace již 30 let. Zastupujeme značky NORTON Clipper, Husqvarna stavební centrum pro Olomouc a Brno, Atlas Copco, HONDA, MEDVED, MASTER, Milwaukee KANGO, Hikoki, TERMA. Půjčovna stavební mechanizace a pronájem mobilních kompresorů a generátorů. Servis stavebních strojů a techniky.

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o