Máme 30 let zkušeností

Benzínové generátory a agregáty MEDVED

 

Autorizovaný prodej a servis českých elektrocentrál MEDVED - maloobchod a velkoobchod. Již 15 let.

 

Elektrocentrály a automatické záložní zdroje MEDVED jsou vyráběny v České republice. Produktová řada těchto strojů zahrnuje ucelenou škálu po stránce typové i výkonové, což uspokojí všechny, včetně nejnáročnějších klientů. Elektrocentrály lze využít v profesionálních i poloprofesionálních provozech a to i ve velmi náročných klimatických či provozních podmínkách.

 

Základ většiny našich elektrocentrál a záložních zdrojů MEDVED tvoří technologicky vyspělé, spolehlivé a tiché motory značky Honda, Briggs n Stratton nebo Vanguard. Nedílnou součástí strojů jsou pak odolné alternátory italského výrobce Linz. V kombinaci s robustní konstrukcí a pohodlným elektrickým startováním mohou být elektrocentrály MEDVED využity nejen na stavbách, průmyslu, u záchranných složek, ale také v domácnostech jako spolehlivý záložní zdroj.

 

Konfigurátor elektrocentrál MEDVED

Jaký typ elektrocentrály hledáte?

Jaký by měla mít výkon? Jak správně zvolit výkon elektrocentrály?
Zjistěte, jestli se mezi napájenými spotřebiči vyskytují i ty, které mají vyšší spotřebu proudu při svém rozběhu. Tento náběhový proud, i když reálně trvá od 0,2-2 sekund, určuje potřebnou velikost elektrocentrály, resp. výkon motoru, který ji pohání. Rozběhový proud vám změří šikovný elektrikář klešťovým ampérmetrem. Nemáte-li jej po ruce, pak můžete u elektromotorů, čerpadel, kompresorů, svářeček, klimatizací apod. přibližně počítat s 3-5 násobkem šítkového výkonu/proudu. Při konstantní zátěži vždy uvažujte výkonovou rezervu o velikosti cca 20%, která zajistí bezproblémový a dlouhodobý chod vaší elektrocentrály.

Jakou regulaci napětí by měla mít? Základní kapacitní/kampaudní regulace napětí CCL je vhodná pro napájení běžných elektrospotřebičů, elektronářadí, osvětlení, čerpadel a motorů.
Regulace napětí AVR poskytuje vyhlazenou křívku výstupního napětí a hodí se pro napájení počítačů, měřících přístrojů, citlivých spotřebičů a elektroniky.

Přejete si poradit s výběrem elektrocentrály?

KONFIGURÁTOR


Na námi prodávané generátory značky MEDVED provádíme autorizovaný servis s nabídkou náhradních dílů.
Na námi prodané elektrocentrály poskytujeme slevu 15% na pozáruční servisní práce.

 

Prodej a servis elekrocentrál MEDVED

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod Manek.cz hodnotilo 67 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

 • Ověřený zákazník

  27. 3. 2024

 • Ověřený zákazník

  26. 6. 2023

 • Ověřený zákazník

  25. 4. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Sociální sítě

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů a mechanizace již 30 let. Zastupujeme značky NORTON Clipper, Husqvarna stavební centrum pro Olomouc a Brno, Atlas Copco, HONDA, MEDVED, MASTER, Milwaukee KANGO, Hikoki, TERMA. Půjčovna stavební mechanizace a pronájem mobilních kompresorů a generátorů. Servis stavebních strojů a techniky.

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o