Máme 30 let zkušeností

Motorová kalová čerpadla HONDA

Autorizovaný prodej a servis kalových čerpadel značky HONDA. Již 30 let.

 

Motorová kalová čerpadla HONDA řady WT jsou schopna čerpat čistou vodu, znečištěnou vodu i kalnou vodu s obsahem pevných částic o velikosti až 30mm.

 

Důmyslná konstrukce samotného benzínového čerpadla minimalizuje možnost jeho mechanického poškození a maximálně zjednodušuje přístup obsluhy k pracovním součástem čerpadla při jeho čištění a údržbě. Spolehlivý a výkonný motor HONDA vám vždy zaručí okamžitou provozuschopnost čerpadla. Na benzínová čerpadla HONDA se vztahuje prodloužená ZÁRUKA 5 let.

 

 

Na námi prodávané typy motorových kalových čerpadel značky HONDA provádíme autorizovaný servis s dodávkou náhradních dílů. Na námi prodaná čerpadla nabízíme slevu 15% na pozáruční servisní práce.

 

Kalová čerpadla HONDA jsou dodávána včetně šroubení a sacího koše. Po domluvě Vám dodáme kompletně osazenou 6m sací hadici. Jako výtlačné hadice se k čerpadlům používají klasické požární hadice s rychlospojkou.

 

Kalová čerpadla značky HONDA jsou díky svým výkonům a především robustnosti konstrukce vhodnou volbou pro všechny živnostníky, stavební firmy a půjčovny stavebních strojů. S modelovou řadou Honda WT lze čerpat "kalové vody" s částicemi o průměru až 24 mm a je schopna přemisťovat velké objemy vody – až 1.640 lmin. Rychlé čištění a jednoduchá údržba napomáhají zajistit dlouhou provozuschopnost a spolehlivost stroje.

 

Benzínová čerpadla jsou dimenzována s cílem rychlého přečerpání velkého objemu znečištěné vody obsahující částice do určité zrnitosti. Profesionálové ocení kalové čerpadlo, usazené v odolném ochranném rámu, který obstojí i v náročných pracovních situacích. Profesionální motor HONDA GX je proslulý hlavně svojí spolehlivostí, dlouhou životností, vysokým výkonem a úsporným provozem a poskytuje čerpadlu výkonný zdroj energie.

 

Kalové čerpadlo je konstruováno tak, aby jím mohl projít štěrk a jiná rozptýlená suť, aniž by se čerpadlo zaneslo nebo poškodilo. Mimořádné odolnosti proti opotřebení a zablokování pevnými částicemi čerpadlo dosahuje díky kuželovému oběžnému kolu. Vysoká spolehlivost a dlouhá životnost je zajištěna utěsnění hřídele pomocí vícestupňové hřídelové ucpávky, která je vyrobena z karbidu křemíku. Uložením v rámu na gumových siletblocích se sklonem 45° je dosaženo vysoce účinného utlumení vibrací, přenášeného od motoru na ochranný rám. Rychloupínací šrouby zajišťující víko čerpadlové skříně zjednodušují a urychlují přístup pro údržbu a čištění skříně od kalů, suti, kamení a dalších nečistot.

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod Manek.cz hodnotilo 66 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

 • Ověřený zákazník

  26. 6. 2023

 • Ověřený zákazník

  25. 4. 2023

 • Ověřený zákazník

  12. 2. 2023

 • Ověřený zákazník

  3. 2. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Sociální sítě

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů a mechanizace již 30 let. Zastupujeme značky NORTON Clipper, Husqvarna stavební centrum pro Olomouc a Brno, Atlas Copco, HONDA, MEDVED, MASTER, Milwaukee KANGO, Hikoki, TERMA. Půjčovna stavební mechanizace a pronájem mobilních kompresorů a generátorů. Servis stavebních strojů a techniky.

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o