Máme 30 let zkušeností

Diamantové nástroje Husqvarna

Profesionální diamantové kotouče a diamantové jádrové korunky HUSQVARNA nabízí díky tradiční technologii vysokou kvalitu a efektivitu vrtání s prodlouženou životností svých segmentů

Diamantové kotouče a korunky řady ELITE-CUT jsou určeny především pro náročné zákazníky, kteří si zakládají na vysoké efektivitě řezání a dlouhé životnosti nástrojů.

Diamantové kotouče řady VARI-CUT jsou navrženy jako střední profesionální řada pro menší stavebníky a střední firmy.

 

Společnost Husqvarna patří mezi nějvětší světové výrobce nástrojů pro diamantové řezání, broušení a vrtání.


 

 

Husqvarna

 

 

 

SKVĚLÉ FUNKCE PRO EFEKTIVNÍ PRÁCI A VÝKON


Rovnoměrné řazení diamantových zrn DIAGRIP

Technologie Husqvarna DIAGRIP přináší vyšší efektivitu řezání díky rovnoměrnému řazení diamantových zrn v segmentu kotouče oproti neuspořádanému řazení běžných kotoučů.

 

Diamantový segment Exo-Grit
Tvar diamantového segmentu Exo-Grit významně zvyšuje rychlost řezání a prodlužuje životnost diamantového kotouče pomocí snížení bočního tření segmentu v řezu a vylepšení odvodu prachu.


Chytřejší prvky
Důmyslné ukazatele a značky na kotouči pomáhají zlepšit bezpečnost a produktivitu obsluhy. Podávají okamžitý a jasný přehled o opotřebení kotouče, hloubce řezu, boční vůli, směru otáčení a zamýšleném použití.


Segment Z-Edge
Konstrukce diamantového segmentu ve tvaru Z optimalizuje kontaktní plochu mezi kotoučem a řezaným materiálem. Snížené tření a vibrace během řezání vedou k rychlému hladkému řezu a současně k delší životnosti diamantového kotouče.


Nižší hladina hluku
Diamantové kotouče Husqvarna využívají třívrstvé ocelové tělo, které účinně snižuje hluk ve srovnání se standardními řeznými kotouči.

 

 

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod Manek.cz hodnotilo 67 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

 • Ověřený zákazník

  27. 3. 2024

 • Ověřený zákazník

  26. 6. 2023

 • Ověřený zákazník

  25. 4. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Sociální sítě

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů a mechanizace již 30 let. Zastupujeme značky NORTON Clipper, Husqvarna stavební centrum pro Olomouc a Brno, Atlas Copco, HONDA, MEDVED, MASTER, Milwaukee KANGO, Hikoki, TERMA. Půjčovna stavební mechanizace a pronájem mobilních kompresorů a generátorů. Servis stavebních strojů a techniky.

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o