LOADING

Máme 25 let zkušeností

  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK

Přerovská 68
779 00 Olomouc

585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41
627 00 Brno-Slatina

776 195 303

infobrno@manek.cz

Naše prodejny

Olomouc

Přerovská 68
779 00 Olomouc

585 316 220

Brno

Hviezdoslavova 41
627 00 Brno-Slatina

776 195 303

Do kontaktu

Bourací a demoliční technika Atlas Copco

 

Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů značky Atlas Copco. Již 20 let.

 

Společnost Atlas Copco s více než 140 letou historií patří k vedoucím světovým firmám na trhu stavebních a demoličních strojů. Důraz klade zejména na trvale udržitelnou produktivitu, založenou na šetrném využívání přírodních, kapitálových i lidských zdrojů. Mimoto si zakládá na neustálém vývoji a inovaci svých produktů, díky čemuž se dlouhodobě drží na celosvětové špičce ve svém oboru.

 

Nabízíme autorizovaný servis a prodej stavebních strojů a techniky značky Atlas Copco. Mobilní kompresory a generátory, pneumatická a motorová bourací kladiva, hydraulické agregáty a ruční nářadí nebo závěsná hydraulická kladiva značky Epiroc. Společným znakem všech strojů je vysoká kvalita a výkon, technická vyspělost, spolehlivost a příjemná obsluha.

 

Na námi prodávanou bourací a demoliční techniku Atlas Copco provádíme autorizovaný servis s nabídkou náhradních dílů. 

Na námi prodané stavební stroje nabízíme slevu 15% na pozáruční servisní práce.

 

Společnost Atlas Copco je globálním lídrem ve výrobě bourací a demoliční techniky, zařízení pro stavebnictví, průmyslového nářadí a montážních systémů. Atlas Copco nabízí inovativní bourací kladiva a služby, které poskytují spolehlivé řešení a zvyšují efektivitu práce. Při výrobě bourací a demoliční techniky klade důraz především na účinnost, úsporu energie, bezpečnost a ergonomii.

 

Vizí společnosti Atlas Copco je First in Mind - First in Choice. Tedy být První v mysli - První při výběru pro všechny naše zákazníky, distributory a další investory. Chce být vnímána jako společnost respektovaná pro inovace a vysoké standardy.

Prodej a servis bourací techniky Atlas Copco