Máme 30 let zkušeností

Hydraulické agregáty ATLAS COPCO

Autorizovaný prodej a servis hydraulických agregátů Atlas Copco. Již 25 let.

 

Značka Atlas Copco nabízí celou řadu pohonných hydraulických agregátů pro širokou škálu nářadí od napojení hydraulických bouracích kladiv, přes rozbrušovací pily, zemní vyvrtávače, komínové frézy až po kalová čerpadla a beranidla. Hydraulické nářadí naleznete ZDE.

Hydraulické agregáty vynikají svou mobilitou, vysokým výkonem, spolehlivostí a kvalitním servisním zázemím v České republice.

 

Hlavní předností agregátů je:   vysoký výkon a spolehlivost
                                                     kompaktní rozměry a snadná manipulace

                                                     možnost pracovat za snížené teploty

                                                     nízké provozní náklady

 

 

Na námi prodávané hydraulické agregáty značky Atlas Copco provádíme autorizovaný servis s nabídkou náhradních dílů a příslušenství. Na námi prodané stroje poskytujeme slevu 15% na pozáruční servisní práce.

 

Společnost Atlas Copco je globálním lídrem ve výrobě malých mobilních hydraulických agergátů pro pohon ručního nářadí, zařízení pro stavebnictví, průmyslového nářadí a montážních systémů. Atlas Copco nabízí inovativní hydraulické pohonné agregáty pro bourací a sekací kladiva, hydraulické rozbrušovací pily, zarážeče a vytahovače sloupků, kalová vodní čerpadla a jádrové vrtačky, které poskytují spolehlivé řešení a zvyšují efektivitu práce. Při výrobě hydraulických agregátů klade důraz především na účinnost, úsporu energie, bezpečnost a ergonomii.

 

Vizí společnosti Atlas Copco je First in Mind - First in Choice. Tedy být První v mysli - První při výběru pro všechny naše zákazníky, distributory a další investory. Chce být vnímána jako společnost respektovaná pro inovace a vysoké standardy.

Prodej a servis Atlas Copco

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod Manek.cz hodnotilo 68 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

 • Ověřený zákazník

  23. 4. 2024

 • Ověřený zákazník

  27. 3. 2024

 • Ověřený zákazník

  26. 6. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Sociální sítě

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů a mechanizace již 30 let. Zastupujeme značky NORTON Clipper, Husqvarna stavební centrum pro Olomouc a Brno, Atlas Copco, HONDA, MEDVED, MASTER, Milwaukee KANGO, Hikoki, TERMA. Půjčovna stavební mechanizace a pronájem mobilních kompresorů a generátorů. Servis stavebních strojů a techniky.

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o