LOADING

Máme 25 let zkušeností

  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK

Přerovská 68
779 00 Olomouc

585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41
627 00 Brno-Slatina

776 195 303

infobrno@manek.cz

Naše prodejny

Olomouc

Přerovská 68
779 00 Olomouc

585 316 220

Brno

Hviezdoslavova 41
627 00 Brno-Slatina

776 195 303

Do kontaktu

Hydraulické agregáty ATLAS COPCO

Autorizovaný prodej a servis hydraulických agregátů Atlas Copco. Již 20 let.

 

Značka Atlas Copco nabízí celou řadu pohonných hydraulických agregátů pro širokou škálu nářadí od napojení hydraulických bouracích kladiv, přes rozbrušovací pily, zemní vyvrtávače, komínové frézy až po kalová čerpadla a beranidla. Hydraulické nářadí naleznete ZDE.

Hydraulické agregáty vynikají svou mobilitou, vysokým výkonem, spolehlivostí a kvalitním servisním zázemím v České republice.

 

Hlavní předností agregátů je:   vysoký výkon a spolehlivost
                                                     kompaktní rozměry a snadná manipulace

                                                     možnost pracovat za snížené teploty

                                                     nízké provozní náklady

 

 

Na námi prodávané hydraulické agregáty značky Atlas Copco provádíme autorizovaný servis s nabídkou náhradních dílů a příslušenství. Na námi prodané stroje poskytujeme slevu 15% na pozáruční servisní práce.

 

Společnost Atlas Copco je globálním lídrem ve výrobě malých mobilních hydraulických agergátů pro pohon ručního nářadí, zařízení pro stavebnictví, průmyslového nářadí a montážních systémů. Atlas Copco nabízí inovativní hydraulické pohonné agregáty pro bourací a sekací kladiva, hydraulické rozbrušovací pily, zarážeče a vytahovače sloupků, kalová vodní čerpadla a jádrové vrtačky, které poskytují spolehlivé řešení a zvyšují efektivitu práce. Při výrobě hydraulických agregátů klade důraz především na účinnost, úsporu energie, bezpečnost a ergonomii.

 

Vizí společnosti Atlas Copco je First in Mind - First in Choice. Tedy být První v mysli - První při výběru pro všechny naše zákazníky, distributory a další investory. Chce být vnímána jako společnost respektovaná pro inovace a vysoké standardy.

Prodej a servis Atlas Copco