Máme 30 let zkušeností

Mobilní vzduchový kompresor Atlas Copco XATS 186 Jd

Na námi prodávané typy kompresorů značky Atlas Copco  provádíme autorizovaný záruční a pozáruční servis s nabídkou originálních náhradních dílů a příslušenství.

 

Mobilní kompresory Atlas Copco řady XATS 186 byly speciálně navrženy do těžkých provozů a jsou nepostradatelné při pískování, tryskání a práci v lomech. Dokáží poskytovat účinnou pomoc při pokládání kabelů s optickými vlákny nebo se mohou používat v kombinaci s pneumatickým nářadím, jako jsou i vrtačky, bourací kladiva a pěchovačky. Bez problémů pracují i ve velkých nadmořských výškách a při extrémně vysokých nebo nízkých teplotách. 

 

Dokonale všestranná řada kompresorů Atlas Copco XAT(V)S 186 nabízí dva modely s řadou možností. Díky intuitivnímu systému PACE (Pressure Adjusted thru Cognitive Electronics – úprava tlaku pomocí kognitivní elektroniky) poskytuje nový model 186 maximum možností u jediného kompresoru. 

 

V případě zájmu vám vypracujeme cenovou nabídku. (kontaktní formulář ZDE).

Technické parametry

množství dodávaného vzduchu

množství dodávaného vzduchu

provozní tlak

motor John Deere 4045HFC04

palivo

otáčky motoru při zatížení

otáčky motoru při volnoběhu

kompresorový olej

palivová nádrž

hladina akustického výkonu / tlaku

rozměry stroje (d x š x v)

hmotnost

11,4 / 9,8

190 / 163

7 / 10

86

-

2.200 / 1.900

1.500 / 1.500

26,5

168

99 / 71

4940x1580x1800

2.340

m3/min

l/s

barů

kW

nafta

ot./min

ot./min

l

l

dB (A)

mm

kg

součástí dodávky stroje: vývody 1x 1 1/2" a 3x 3/4"

Charakteristika a přednosti

 • Intuitivní ovladač XC2003 sleduje využívání vašeho kompresoru a vyzve k plánovaným servisním zásahům. 
 • Digitální ovládací panel s češtinou.
 • Malé rozměry, nízká hmotnost, jedna náprava.
 • Nízká spotřeba paliva (volitelně FuelXpert)
 • Nový kompresorový element C106
 • Vyrobeny pro dlouhou životnost – Jejich robustní konstrukce vydrží i nešetrné zacházení po celou dlouhou životnost i při provozu v nejnáročnějších pracovních prostředích. Kryty z oceli Zincor™ zajišťují vysokou korozivzdornost.
 • Prodlužené servisní intervaly kompresorového oleje na 500 motohodin nebo výměnu každý rok.
 • Nízké provozní náklady – Vysoce účinný šroubový element v kombinaci se vznětovým motorem John Deere zajišťuje nízké provozní náklady a vysoké hodnoty při opakovaném prodeji.
 • Snadná přeprava – Obsluha ocení malé rozměry a nízkou hmotnost těchto kompresorů. Se stroji lze snadno manipulovat a přepravovat je z jednoho místa na druhé.
 • Snadný přístup pro rychlý servis – Díky koncepci nahoru otevíratelných krytů je zajištěn výjimečně dobrý přístup ke všem servisním místům, což urychluje údržbu a zkracuje prostoje.

Ceníková cena:

na vyžádání

Dostupnost:

na vyžádání

 tisk

V uvedených cenách je zahrnuta doprava a zaškolení obsluhy.
Na kompresory Atlas Copco je poskytována záruka 24 měsíců.
Na námi dodaný stroj provádíme autorizovaný záruční a pozáruční servis s rychlou dodávkou náhradních dílů. 

 

Průkopnická technologie umožňuje použít více nastavení tlaku a průtoku tak, aby odpovídaly požadavkům na průtok vzduchu a tlak vašich aplikací. Legendární element vzduchu Atlas Copco, motor John Deere Stage IV a systém PACE zajišťují vyšší účinnost, delší servisní intervaly, nepřekonatelnou spolehlivost, delší životnost a nejnižší náklady na vlastnictví. Pokud pro pokrytí svých požadavků na průtok do 11 m³/min s tlakem 7–14 bar používáte více strojů, je na čase s tím přestat.

 

Kompresory 186 jsou vybaveny osvědčeným šroubovým elementem Atlas Copco a motorem John Deere Stage IV k zajištění vyšší efektivity, delších servisních intervalů, bezkonkurenční spolehlivosti, delší životnosti a co nejnižších nákladů na vlastnictví.

 

Produktová řada 186 prodlužuje servisní interval kompresorového oleje na 500 motohodin nebo výměnu jednou za rok. Omezení frekvence servisních zásahů a delší životnost spotřebního materiálu snižují celkové náklady na provoz a zlepšují pohotovost zařízeni.

 

Intuitivní ovladač XC2003 sleduje využívání vašeho kompresoru a vyzve k plánovaným servisním zásahům. Servis lze provádět jen z jedné strany zařízení.

 

Řadu 186 pohání 4válcové motory John Deere s výkony 86 kW a 104 kW. Omezení emisí NOx a pevných částic na hodnoty blízké nule.

 

Řada 186 byla testována v laboratorních i terénních podmínkách k zajištění optimálního výkonu. Stroje jsou navrženy tak, aby odolávaly i v nejnáročnějších pracovních podmínkách.

Celá karoserie je opatřena třívrstvou povrchovou ochranou v kategorii korozní agresivity C3 zamezuje korozi a prodlužuje životnost.

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod Manek.cz hodnotilo 67 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

 • Ověřený zákazník

  27. 3. 2024

 • Ověřený zákazník

  26. 6. 2023

 • Ověřený zákazník

  25. 4. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Sociální sítě

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů a mechanizace již 30 let. Zastupujeme značky NORTON Clipper, Husqvarna stavební centrum pro Olomouc a Brno, Atlas Copco, HONDA, MEDVED, MASTER, Milwaukee KANGO, Hikoki, TERMA. Půjčovna stavební mechanizace a pronájem mobilních kompresorů a generátorů. Servis stavebních strojů a techniky.

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o