LOADING

Máme 30 let zkušeností

  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK
  • MANEK

Přerovská 68
779 00 Olomouc

585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41
627 00 Brno-Slatina

776 195 303

infobrno@manek.cz

Naše prodejny

Olomouc

Přerovská 68
779 00 Olomouc

585 316 220

Brno

Hviezdoslavova 41
627 00 Brno-Slatina

776 195 303

Do kontaktu

O společnosti - text HP

O společnosti MANEK stavební stroje spol. s r.o.

Vítejte na stránkách společnosti MANEK stavební stroje spol. s.r.o., která svým klientům nabízí autorizovaný prodej, servis a půjčovnu stavebních strojů. V rámci prodeje stavebních strojů nabízíme diamantové kotouče a stroje pro diamantové řezání NORTON Clipper, vibrační techniku Husqvarna DYNAPAC, elektrocentrály a motorová čerpadla HONDA, české elektrocentrály a záložní zdroje MEDVED, mobilní kompresory, generátory a bourací techniku ATLAS COPCO, elektrická ponorná kalová čerpadla WEDA PUMP, elektronářadí Milwaukee KANGO, rozbrušovací pily a jádrové vrtání HUSQVARNA Partner, protlačovací rakety, protlaky a zařízení TERMA MAX, topidla a odvlhčovače vzduhu MASTER. Stavební stroje prodáváme také na splátky či leasing.


Nabízíme rovněž komplexní servis stavebních strojů zahrnující pravidelné servisní prohlídky a opravy mechanizace. Prodáváme originální náhradní díly a příslušenství. Během opravy nabízíme náhradní stavební stroje k zapůjčení. Prodáváme i prověřené použité stavební stroje - bazar stavební mechanizace.

 

Naše společnost působí rovněž jako půjčovna stavebních strojů a techniky. Stálým klientům a při delších zápůjčkách půjčujeme stroje za výhodnějších podmínek s možností dopravy. 

MANEK stavební stroje spol. s.r.o. - prodej, servis a půjčovna stavební mechanizace. Pronájem - mobilní elektrocentrály.