Máme 30 let zkušeností

Rozbrušovací pily, ruční rozbrusy Husqvarna

Rozbrušovací pily Husqvarna - pracujte už dnes s technologií zítřka...

 

Autorizovaný prodej a servis ručních rozbrušovacích pil HUSQVARNA. Již 25 let.

 

Husqvarna se řadí mezi přední světové výrobce rozbrušovacích pil. Její výběr zahrnuje rozbrušovací pily s různými zdroji pohonu: benzínový, elektrický, hydraulický a pneumatický. To znamená, že vždy najdete správný rozbrus na požadovanou činnost, s maximální efektivitou. Vývojový pracovníci pracují neustále na zlepšování a vývoji technologií řezání materiálů. Vždy se zaměřením na konkrétní pracovní situace u uživatele. Protože pokud uživatel nebude moci s rozbrusem udělat více práce, s větší přesností a menší námahou, nelze mluvit o skutečné efektivitě. To pilám Husqvarna udržuje velký náskok před konkurencí.

 

 

Rozbrušovací pily Husqvarna - Opravdový výběr!

Na rozbrušovací pily HUSQVARNA provádíme autorizovaný záruční a pozáruční servis a nabízíme originální náhradní díly.

Na námi prodané rozbrusy poskytujeme slevu 15% na pozáruční servisní úkony.

 

 

       

Sofistikovaný karburátor, který automaticky připravuje směs paliva a vzduchu, takže si motor rozbrušovací pily udržuje maximální výkon i v případě, kdy začne docházet k ucpávání filtrů.

SmartCarb™ v kombinaci se systémem aktivní filtrace vzduchu New Active Air Filtration™ poskytuje vysoký výkon rozbrušovací pily, snižuje zanášení filtrů, spotřebu paliva a emise výfukových plynů.

     
   

Jedinečný systém filtrace vzduchu tvořený třemi samostatnými filtry prodlužuje servisní životnost motoru a snižuje prostoje a servisní náklady. Rozbrušovací pila se tak stává efektivnějším nástrojem.

První, aktivní a bezúdržbový filtr pomocí odstředivé síly setrvačníku z přívodu vzduchu odebírá 80-90% prachu vznikajícího při řezání. Zbývající prach je zachytáván v dalším stupni, adhezivním filtru s olejovou impregnací. Třetí, papírový filtr, zachycuje extrémně malé částice a pouští do motoru čistý vzduch.

     
   

Speciálně navržený tak, aby vydržel déle než běžné klínové řemeny Poly. Nemusí se tak často znovu napínat a poskytuje pro rozbrusy Husqvarna lepší přenos výkonu.

     
   

Při vývoji našich výrobků myslíme vždy na pohodlí uživatele. Zaměřujeme se na zejména snižení vibrací u všech strojů. Naše rozbrušovací pily jsou vybaveny sofistikovaným systémem tlumení vibrací, který výrazně snižuje vibrace rukojetí. Naše ruční rozbrusy jsou vybaveny rukojeťmi s nízkými vibracemi a speciálním držákem motoru tlumícím vibrace.

     
   

Tajemství této unikátní technologie tkví v tom, že využívá dvoje sací potrubí: jedno pro čistý vzduch a druhé pro směs paliva a vzduchu. Čistý vzduch nejprve vytlačí spaliny a potom se nasaje směs paliva se vzduchem.

Kromě zvýšení výkonu motoru rozbrušovací pily tato technologie snižuje množství emisí výfukových plynů až o 75 % a zároveň snižuje spotřebu paliva až o 20% v porovnání s tradičními motory. Směs paliva, která prochází hlavním ložiskem a ložiskem klikového hřídele, je více koncentrovaná a poskytuje motoru účinnější mazání.

   

 

 

 

 

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod Manek.cz hodnotilo 67 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

 • Ověřený zákazník

  27. 3. 2024

 • Ověřený zákazník

  26. 6. 2023

 • Ověřený zákazník

  25. 4. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Sociální sítě

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů a mechanizace již 30 let. Zastupujeme značky NORTON Clipper, Husqvarna stavební centrum pro Olomouc a Brno, Atlas Copco, HONDA, MEDVED, MASTER, Milwaukee KANGO, Hikoki, TERMA. Půjčovna stavební mechanizace a pronájem mobilních kompresorů a generátorů. Servis stavebních strojů a techniky.

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o