Máme 30 let zkušeností

Stolní pily NORTON Clipper

Vysoká variabilita použití. Přesnost řezu a spolehlivost při práci. Kvalitní servisní zázemí. Stolové pily od společnosti NORTON Clipper patří k absolutní špičce na světovém trhu diamantového řezání. Vaši práci posouvají na vyšší, profesionální úroveň a přináší vám vyšší komfort díky promyšleným konstrukčním detailům.

 

Stolové pily NORTON Clipper usnadňují práci v každém aspektu. Odnímatelné nohy a praktická transportní kolečka oceníte při manipulaci a skladování. Aretace řezné hlavy nebo přesné pravítko vám přijdou vhod u přesných řezů – ať už přímých nebo pod úhlem. Kryt kotouče s odklopným víkem vás příjemně překvapí při výměně nástroje. Jednoduché, efektivní, precizní.

 

Stolové pily NORTON Clipper myslí na každý detail. Přesvědčte se o tom a vybírejte z našeho sortimentu stolových pil pro obkladače, pil na zámkovou dlažbu, kamenických pil nebo blokových pil pro řezání zdiva.

 

 

Pily pro obkladače - lehké kompaktní obkladačské pily od kufříkové velikosti až po stolní pily s robustní konstrukcí. Vhodné pro řezání obkladů a dlažeb z různých materiálů.

 

Stolové pily na zámkovou dlažbu - kompaktní stolové pily určené na zámkovou dlažbu, obrubníky nebo chodníkové dlažby.

 

Kamenické stolové pily - robustní kamenické pily pro profesionální průmyslové využití. Vhodné pro kameníky, kamnáře, šamotáře a náročnější stavební firmy. Vyznačují se vysokou přesností řezu.

 

Blokové pily - velmi robustní stolové pily pro řezání zdících bloků a rozměrnějších materiálů, které patří k těm nejlepším na trhu.

 

Průmyslové pily - mobilní a robustní, výkonné a přesné. Průmyslové pily NORTON Clipper pro efektivní a přesnou práci.                                               


 

Na stolové pily značky NORTON Clipper provádíme již 25 let autorizovaný servis s dodávkou náhradních dílů.

 

 

 

 

 

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod Manek.cz hodnotilo 67 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

 • Ověřený zákazník

  27. 3. 2024

 • Ověřený zákazník

  26. 6. 2023

 • Ověřený zákazník

  25. 4. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Sociální sítě

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů a mechanizace již 30 let. Zastupujeme značky NORTON Clipper, Husqvarna stavební centrum pro Olomouc a Brno, Atlas Copco, HONDA, MEDVED, MASTER, Milwaukee KANGO, Hikoki, TERMA. Půjčovna stavební mechanizace a pronájem mobilních kompresorů a generátorů. Servis stavebních strojů a techniky.

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o